Kontakt

Dział handlowy

Oficyny Wydawniczej RYTM Sp. z o.o.

ul. Wolska 84/86, 01-141 Warszawa

NIP 5272644464

tel. 22 308 00 83

e-mail:dzial.handlowy@rytm-wydawnictwo.pl

numer konta:  

Santander Bank Polska 69 1090 1694 0000 0001 3326 2176

Przy odbiorze osobistym płatność gotówką

Newsletter
Box reklamowy
Box reklamowy

Kategorie

Zapamiętano 0 produktów

przeglądaj


Stowarzyszenie Otwarte Drzwi jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 1995 r. Powstało dzięki determinacji kilkunastu osób, z różnych profesji, z przekonania, że problemy społeczne należy rozwiązywać wspólnie. Misją stowarzyszenia jest zapobieganie wykluczeniu społecznemu, podejmowanie działań wspierających osoby wykluczone oraz tworzenie warunków ich powrotu do społeczeństwa i uzyskania pełni praw.


W ciągu dwudziestu lat działalności Stowarzyszenie wsparło 68 tys. osób, w tym dzieci i młodzież, osoby z niepełnosprawnością, doświadczające bezdomności, bezrobocia, biedy, borykające się z różnymi problemami: zdrowotnymi, rodzinnymi, społecznymi, mieszkaniowymi, materialnymi.


Przystępując do programów, osoby te przyjmują na siebie obowiązek udziału w terapii, rehabilitacji zdrowotnej, zawodowej i społecznej, zdobywania wykształcenia, nowych kwalifikacji oraz umiejętności – a w efekcie zbudowania i realizowania planu rozwoju osobistego i zawodowego. Stowarzyszenie Otwarte Drzwi zapewnia kompleksową pomoc i wsparcie moralne, psychologiczne, edukacyjne, zatrudnieniowe i socjalne. Aktualnie prowadzi 14 ośrodków, które są odpowiedzią na zapotrzebowania społeczne.
Chcąc wesprzeć Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, przekaż swój 1% podatku. Dzięki tym środkom pokryte zostaną bieżące koszty związane z funkcjonowaniem placówek oraz realizowane będą nowe, innowacyjne projekty. Potrzeby wciąż są ogromne. Warto pamiętać, że nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Realizacja SKASSA.PL